Potisk plachet

Potisk plachet

Reklama, kterou zničí pouze živelná katastrofa
Internet je nejmodernější způsob inzerce, avšak značně zrádný. Síť může spadnout a v momentu jste bez veškeré reklamy a marketingovým plánem můžete zatopit v krbu. Proto ještě nevymizely reklamní plachty. Nejčastěji je vidíme na rekonstrukcích či stavbách. Nově jsou oblíbené na sportovních událostech. Špičkovým výrobcem plachet je firma Tennis EQ, která se specializuje na tenisové zástěny. Kdykoliv se podíváte na tenisové utkání, uvidíte zde potisk plachet - práci této firmy!

Velkoformátový tisk a jeho využití

Když se řekne velkoformátový tisk, měli byste si představit tisk na textil, venkovní reklamu či POS. Také se tisknou v rámci velkoformátového tisku i prezentační systémy a veletržní grafika. Tento tisk se realizuje pomocí digitálního tisku, který dnes nabízí většina tiskáren. Klientela požaduje špičkový výstup v souladu s dobrou cenovou relací. Venkovní velkoformátové reklamy se mohou UV laminovat, aby nedošlo k poškození kvůli nepříznivému počasí. Také toto opatření zajišťuje barevnou stálost a odolnost.  

Velkoformátový tisk na plachty

Velkoformátový tisk neboli tisk na velké plochy je dnes hojně využíván v reklamě. Velké formáty slouží jako nesčetné propagační prostředky firem a organizací. Tisknou se plakáty, bannery, billboardy, bigboardy, plachty, roll-upy a jiné další.
Záleží na typu tiskárny, který zvolíte pro tisk svých propagačních prostředků. Ale určitě byste měli vybírat tak, aby zde panovala rovnováha mezi kvalitou a cenou, tedy klasicky, aby poměr cena výkon vyšla pro Vaši společnost, co nejlépe. Velkoformátový tisk může být proveden různým typem tisku. Klasicky je nabízen tisk digitální a tisk ofsetový.