Nebojte se regenerovat váš fotbalový trávník

Poznáváte při užívání svého fotbalového trávníku jisté nedostatky? Je kluzký? Necítíte se při hře bezpečně? Je nejvyšší čas začít se o tento sportovní povrch starat. Pokud tak neučiníte hrozí ještě větší poškození poškození povrchu vlivem povětrnostních podmínek nebo poranění hráčů

Společnosti Goldreturn, nabízí komplexní řešení a údržbu sportovních povrchů. Potřebu údržby definuje: " Pokud se jedná o víceúčelové hřišťě, kde je sportovní povrch z umělé trávy s křemičitým vsypem, nastává po několika letech provozu zhoršení užitných vlastností, které je pro uživatele většinou již citelné.

Intenzívním zašlapáním vsypu do vláken trávníku, společně s pylovým spadem a ostatními vnesenými nečistotami, se stává hrací povrch méně propustný pro dešťové srážky. Zároveň ztrácí svou vnitřní pružnost a po dešti je až nebezpečně kluzký."

Technologie vhodná k regeneraci fotbalového trávníku spočívá v hloubkovém provzdušnění a s ním spojené s napřímení vláken trávníku. Pokud je nutné, pracovníci společnosti Golreturn, trávník čistí, popřípadě mění vnitřního degradovaný vsyp, který se vkartáčuje do povrchu.

regenerace fotbalového trávníku