Tenisové zástěny

Stále nemáte stínící sítě?

Stínící sítě jsou velmi praktickou záležitostí. Zprvu se používali například jako výplet plotu na hřištích, tenisových kurtech apod. Dnes se využívají k vytvoření soukromí na osobních zahradách. Jsou velmi pevné, barevné (dodávají se v barvě zelené borovice) a odolné vůči UV záření. Pokud vlastníte nějakou firmu, můžete si nechat stínící síť potisknout, bude tak zároveň sloužit jako propagační materiál.
Objednejte si stínící síť online v pohodlí svého domova, kdy se nemusíte o nic starat a ještě můžete doma popíjet kávičku a mít nohy na stole. Stačí vyplnit rozměr a do pár dní máte stínící síť doma.

Stínící sítě od odborníků

Jak už samotný název napovídá, stínící síť se instaluje na plot sportovních areálů, aby zastínila sportovní plochu. Ale stínící sítě nachází uplatnění nejen na sportovních hřištích, ale můžete jimi obehnat také plot kolem své firmy, domu či pozemku. Síť je k dostání standardně v zelené barvě, ale je možné zvolit si i jiné barevné provedení.
Z cenového hlediska je nejlevnější variantou zelená síť. Máte-li o tuto síť zájem, obraťte se na firmu Tennis EQ, která se na českém trhu objevila v roce 1992. Její stínící sítě jsou vysoce kvalitní a vyznačují se pružností a dlouhou životností. Na zimu není nutné síť skladovat, protože je odolná vůči mechanickému poškození a nepárá se.

Tenisové zástěny jako ochrana před sluncem

Každý z vás, kdo aspoň rekreačně hraje tenis určitě zná tenisové zástěny. Tyto zástěny bývají klasicky zelené a jsou vyrobeny z pleteného polyethylenu. Díky tomuto materiálu tak nehrozí, že by se zničil plot a zároveň skvěle plní svoji funkci. Přes plot totiž není vidět. Protože jsou zástěny nepotisknuté, ale dají se potisknout. Využívají se k reklamním účelům. Pokud jsou vaší cílovou skupinou tenisoví hráči (prodáváte sportovní oblečení, rakety apod.), případně finanční skupina, která hraje tenis – tzn. Vyšší finanční třída, pak jsou pro vaši reklamu zástěny naprosto ideální. Jedná se o nenásilnou formu reklamy, kterou právě tato skupina oceňuje.

Stínící sítě vás ochrání před nebezpečnými slunečními paprsky

My všichni se určitě těšíme na léto, slunné počasí a teplo na duši. Letní měsíce nás na jednu stranu dobijí energií, ale při delším pobytu na slunci se dokážeme unavit a dokonce i onemocnět. Kdo je aktivní sportovec, tak sám zažil zklamání, když mu na například na tenisovém sportovišti svítilo slunce přímo do očí a neměl před ním kam utéct. Z hry se potom stane nepříjemná záležitost. A přesně z těchto důvodů se instalují stínící sítě. Ty pak zabrání zbytečným nepříjemnostem. V poslední době se také staly již samozřejmostí každého letního sportoviště.

Stínící sítě jako reklama?

Znáte firmu Tennis EQ? Svou výrobu zaměřují hlavně na pohledové a stínící plachty, tenisové zástěny, pohledové a stínící sítě a reklamní tenisové plachty, které se instalují na tenisové kurty. Chcete-li se dostat do podvědomí veřejnosti a vytvořit si nenásilnou, ale přitom efektivní reklamu, pak jsou reklamní plachty na tenisových kurtech, plotech či stěnách budov ideálním řešením. Můžete si vybrat z mnoha materiálových i barevných provedení, je to jen an vás!

Tenisové zástěny

Nastává období tenisových turnajů, a tak se dávají tenisové kurty po dlouhé zimní přestávce do pořádku. Kromě toho, že se upravuje hrací plocha, dochází k úpravám oplocení. Aby bylo na kurtech zachováno jakési soukromí, používají se tenisové zástěny. K dostání jsou standardně v zelené barvě, ale na přání klienta je možné udělat zástěnu i v jiném barevném provedení.

Číst dál