Víceúčelové hřiště

Kde najdeme víceúčelová hřiště?

Součástí každého města i obce se stávají víceúčelové hřiště. Ty mohou sloužit k mnoha účelům, ať už pro kopanou, volejbal, či tenis. Jak už samotný název napovídá, toto hřiště je přizpůsobeno tak, aby se na něm daly hrát nejrůznější míčové hry. Hřiště nabízí perfektní zázemí zpravidla pro tenis, volejbal, basketbal, fotbal, nohejbal a podobně. Na své si přijde každý sportovec.

Jednou ze společností, která se zabývá výstavbou víceúčelových hřišť, je Gold Return s.r.o. Tato firma se specializuje na oblast renovace sportovních hřišť a víceúčelových areálů. V nabídce však nenajdete pouze víceúčelové hřiště, ale také projekci sportovních areálů, nebo opravu tělocvičen a sportovních hal.

Víceúčelové hřiště

V současné době je nejrozšířenější a nejpoužívanější venkovní sportoviště takzvané víceúčelové hřiště, které se buduje nejen ve školních, ale i ve veřejnosti přístupných sportovních areálech. Je možné si při výstavbě vybrat z mnoha variant a řešení, samozřejmě záleží na tom, k čemu má dané hřiště sloužit. Ale když se řekne víceúčelové, znamená to, že je hřiště určeno k více typům sportu, a to nejčastěji k malé kopané, košíkové, florbalu, odbíjené, tenisu, volejbalu a podobně.

Číst dál