Zdraví

Zastřešte si bazén

Možná neinformovanost způsobuje fakt, že venkovním bazénům stále chybí zastřešení bazénů. Mít bazén pod střechou odkrývá spoustu výhod. Jednak si můžete o značnou dobu prodloužit koupací sezónu, jelikož Vás nemusí trápit teplota venku či srážky. To také znamená, že voda drží konstantně teplejší stav. Milovníci noční romantiky v bazénu si tak přijdou na své. Pokud navíc máte nepříznivou polohu pozemku, je možné, že se vám bez zastřešení dostane více nečistot a odpadu do bazénu. S tím souvisí celková lepší údržba bazénu. Navíc máte jistotu, že vám tam nehodou nespadne dítě či domácí mazlíček. Není tedy lepší popřemýšlet o investici do zastřešení bazénů?

TIP: Pokud máte bazén s protiproudem Swim Spa, je dobré uvažovat o novém zakrytí Liftcap. Více na webu virivky.com

Online drogérie už i ve Zlíně

Online drogérie Zlín

Se vznikem internetu se objevily první internetové stránky a později i první internetové obchody. V současné době jsou internetové obchody fenomén, bez kterého si spousta lidí už ani život nedokáže představit. Existují online drogérie, e-shopy s oblečením, elektronikou i jídlem. A online drogérie Zlín patří k těm nejoblíbenějším v tomto kraji.

Pokračovat ve čtení

Co jsou a k čemu slouží gainery?

Gainer najde uplatnění u lidí s rychlým metabolismem – tzv. ektomorf. Takovýto člověk v běžné potravě jen těžko najde dostatek kalorií, aby přibral. Rychlý metabolismus v kombinaci s náročným cvičením mu to jednoduše nedovoluje.

Pokračovat ve čtení