Reklamní plachty

Reklamní vitríny

Venkovní vitríny jsou informační vitríny určené pro exteriérové použití - pro vystavování tiskovin, letáků a dokumentů ve venkovním prostředí. Je možné je umístit na čtverhranné sloupky pro přímé zabetonování nebo do patek nebo na fasádu budov.

Na trhu jsou k dispozici jednostranné vitríny i oboustranné křídlové vitríny, jejichž dveře jsou vyměnitelné bez nutnosti použití nářadí nebo demontáže vitríny. Prosklení vitríny je možné zvolit z odolného plexiskla nebo z bezpečnostního skla a jsou také vybaveny praktickými otvory proti kondenzaci vlhkosti.

Chce-li se jako firma, město či organizace zviditelnit na veřejném prostoru, využijte právě venkovních vitrín, které působí jako skvělé médium, ke sdělování informací nebo fotografií. Tyto vitríny jsou většinou umístěny tam, kudy proudí velká spousta lidí.

Nezapomínejte na vitríny

Ne všechna reklamní sdělení jsou účinná pouze přes internet. Pro různé služby je třeba zacílit na různé věkové kategorie a ta starší z nás má stále naučeno chodit kontrolovat dřevěnou desku s plakáty. Tu nahradily v dnešní moderní době reklamní vitríny. Jednak chrání plakáty před znehodnocením od počasí a také esteticky zapadnout do jakékoliv části města či obce. Lepení plakátů je už takřka retro a moderní tabule využívají magnetů. Jsou k dostání v mnoha variantách - jednokřídlé / dvoukřídlé nebo jednostranné či vícestranné. Mohou fungovat zároveň jako ideální nástěnka spolků či organizací.